Zákaznícka podpora:+421915796148info@miovalentino.com
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

NAŠA VÍZIA

BEAUTY || SENSUALITY || EXPESSION

|| BEAUTY

Všetko má svoju krásu, ale nie každý ju vidí.

Veríme, že skutočná krása vychádza zo srdca. Pre nás je krása viac ako len pekná tvár. Krása vo svojej komplexnosti vychádza z vnútra človeka a zahŕňa naše vibrácie, emócie a tie majú schopnosť prekonávať externý vzhľad.

Vnútorná a vonkajšia krása sú ako dve sestry, jednoducho k sebe patria a nemôžete ich od seba odtrhnúť.

S cieľom nechať vyniknúť a podčiarknuť Vašu vnútornú krásu sme vyvinuli rad produktov, ktoré Vám dodajú pocit zmyselnosti a výnimočnosti. Lebo o pocitoch to celé je. Produkty Mio Valentino sú vyrábané s láskou, s túžbou prebudiť vo Vás slobodu, entusiazmus a vášeň, objaviť svoje pravé JA.

Urobte si zo starostlivosti o telo a dušu svoj denný rituál. Zahaľte sa omamnou vôňou našich parfumov, parfumovaných olejov a nechajte sa nimi hýčkať. Najväčším orgánom nášho tela je naša pokožka. Venujte jej preto pozornosť akú si právom zaslúži. Dobrou správou je aj, že je jediným vonkajším orgánom a preto ju vieme regenerovať najrýchlešie. Zahrňte do svojich denných návykov skincare v podobe prémiových telových olejov a krémov a pokožka sa Vám zaručene odvďačí svojím žiarivým vyhľadom. Vykúpte sa v omamnej vôni našich produktov a budete sa cítiť ako znovuzrodení.

|| SENSUALITY

Skutočná zmyselnosť je niečo, čo je vlastné alebo vrodené. Je kľúčom, ktorý otvára dvere do sveta fantázie

Zmysly sú našim sprievodcom celým životom od jeho zrodu, pomocou zmyslov spoznávame okolitý svet a rozhodujeme sa, čo je pre nás to pravé orechové. Na základe zmyslov mozog vyhodnocuje podnety z prostredia ako bezpečné, nebezpečné, chutné, odporné, voňavé, zapáchajúce. Toto hodnotenie je však sčasti individuálne. Je založené na subjektívnom hodnotení určitej skúsenosti s daným podnetom. To je koniec koncov dôvodom, prečo existuje také obrovské množstvo výberu.

Vyberáme si medzi obrovským množstvom chutí, tisíckami odtieňov farieb, miliónmi zvukov a rôznych kombinácií vôní. Čo je pre jedného doslova božské, môže pre druhého znamenať vyslovene odpor. Táto selekcia nám rozhodne v živote nie je na škodu. Pomáha nám mimo iného obklopiť sa tými správnymi ľudmi, žiť na tom správnom mieste a vytvárať si svoj krajší svet.

S cieľom vytvoriť Vám krajší, voňavejší a zmyselnejší svet sa v roku 2012 v samom srdci Európy zrodila značka Mio Valentino. Značka na prvý pohľad ako jedna z mnohých, no predsa výnimočná. Nie je pre každého, nemusí byť všade, no napriek tomu vie potešiť mnohých. Za pár rokov si získala srdcia miliónov klientov v celej Európe. Značka so sídlom v mekke módy a beauty priemyslu Milane Vám prináša produkty vyrobené z tých najkvalitnejších ingrediencií z celého sveta.

 

|| EXPRESSION

Povedzte o sebe rečou vôní.

Parfém nie je len fľaštička naplnená tekutinou, parfém je identifikátorom Vašej osobnosti. Parfém je tou pomyselnou čerešničkou na torte, ktorá dotvára celkový dojem. Poslednou bodkou, ktorá svetu o Vás povie viac, aj keď zrovna mlčíte. Pri výbere parfému musíme byť preto obzvlášť opatrné.

Vyberáme vône podľa nálady, podľa ročného obdobia, podľa typu udalosti na ktorú sa práve chystáme, no každá žena by mala mať svoju špecifickú vôňu, ktorá podčiarkne jej osobnosť, nechá vyniknúť jej DNA a stane sa tak pre okolie neodolateľnou a identifikovateľnou.

Značka Mio Valentino vyvinula jednečný rad prípravkov starostlivosti o pleť a telo, ktorý spája tie najlepšie dary prírody a pridáva v spolupráci s kozmetickými laboratóriami svoje skúsenosti na vytvorenie efektívnych produktov na každodenné používanie.

 

Fantázia nie je predstavovať si, čím by veci mohli byť, ale urobiť to z nich.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz