Zákaznícka podpora:+421915796148info@miovalentino.com
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

❥ DODACIE PODMIENKY

a. Objednaný tovar Vám bude doručený do Max. 2 pracovných dní v rámci celej Českej republiky, pokiaľ tovar máme na sklade a dopravu zvolíte kuriérom alebo na výdajné miesto Packety. Doručenie kuriérom a na výdajné miesto Packety je ZADARMO. Pri platbe na dobierku sa k poštovnému účtuje poplatok 2 EUR s DPH.

b. Predávajúci je povinný objednávku kupujúceho splniť a tovar dodať kupujúcemu v lehote do 5 pracovných dní od dodania tovaru dodávateľom alebo výrobcom tovaru predávajúcemu.

c. Kupujúci je povinný prevziať tovar na mieste, ktorý je uvedený v potvrdení objednávky kupujúceho predávajúcim. V prípade, že dôjde k omeškaniu dodania tovaru zo strany predávajúceho, predávajúci je oprávnený jednostranne predĺžiť lehotu na dodanie tovaru, a to aj opakovane, o čom predávajúci vydá kupujúcemu potvrdenie. V prípade, že kupujúci neprevezme objednaný tovar do 14 dní odo dňa, kedy bol kupujúcemu dostupný, je predávajúci oprávnený odstúpiť od kúpnej zmluvy a predať tovar tretej osobe. Po odovzdaní tovaru tretej osobe predávajúci vráti kupujúcemu jeho prípadne zaplatenú zálohu.

d. Kupujúci je povinný skontrolovať zásielku na neporušenosť obalu hneď po doručení. Ak je obal tovaru mechanicky poškodený, je kupujúci povinný túto skutočnosť oznámiť dopravcovi a za jeho prítomnosti skontrolovať stav tovaru pod obalom. V prípade zistenia poškodenia tovaru spíše dopravca s kupujúcim záznam. škodový protokol. Na základe takto vyhotoveného záznamu predávajúci poskytne odstránenie vady tovaru, zľavu na tovar alebo v prípade neodstrániteľných vád tovaru dodá kupujúcemu nový tovar.

e. Kupujúci je oprávnený v prípade nedodania tovaru predávajúcim v lehote 5 pracovných dní od potvrdeného termínu dodania odstúpiť od potvrdenej objednávky. Pokiaľ kupujúci za tovar vopred zaplatil, predávajúci mu vráti zaplatenú čiastku bezhotovostným prevodom na účet kupujúceho určený kupujúcim, do 3 pracovných dní od doručenia písomného odstúpenia od zmluvy.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz