Zákaznícka podpora:+421915796148info@miovalentino.com
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

DOTYK PRÍRODY

Naše produkty starostlivosti o pleť a telo obsahujú to najdôležitejšie z prírody, čo Vaša pleť potrebuje, aby bola krásna a žiarivá.

V dnešnej dobe kedy sa neustále zvyšuje povedomie o správnych rozhodnutiach, pokiaľ ide o to, čo si dávame do tela, si mnohí z nás si začínajú dávať pozor aj na to,čo si dávame na svoju pokožku. Existuje silná tendencia osvojiť si zdravšie a ekologickejšie návyky s cieľom zlepšiť celkové zdravie a pohodu. V skutočnosti sa používanie prírodných a organických kozmetických produktov stáva jednou z najdôležitejších tém týkajúcich sa zdravšieho životného štýlu. Jedným zo spôsobov, ako môže Mio Valentino propagovať zelený život, je vývoj takých produktov, ktoré neobsahujú parabény a prospievajú svojimi prírodnými zložkami k prirodzenej kráse. Po rozsiahlom prieskume nášho tímu sme vybrali tie najhodnotejšie ingrediencie, ktoré nám príroda ponúka a aplikovali sme ich do produktov pre Vás. Doprajte svojej pleti nádych prírody a vzpruhu so značkou Mio Valentino, aby ste mohli začať svoj deň sviežo.

Zaraďte do svojej skincare rutiny produkty, ktoré Vám zaručia sviežu, jemnú a hydratovanú pleť a zároveň bojujú s tými najčastejšími problémami ako sú vrásky, strie, ekzémy, kŕčové žily a celulitída.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz