Zákaznícka podpora:+421915796148info@miovalentino.com
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

MINIMALIZMUS

Značka Mio Valentino predstavuje rad produktov, ktoré tvoria absolútny základ starostlivosti o pleť a telo a ktorým by mala disponovať každá kúpeľňa.

Málo miesta v kúpeľni? Desiatky kozmetických prípravkov rôzneho druhu rozhádzané kade-tade? Kopec fľaštičiek na vani a pod zrkadlom? Večné frflanie manžela na tie kvantá zbytočných prípravkov a výsledok žiadny?

Vsaďte na nás a spravte si poriadok konečne a skončite s tým. Ku kráse Vám naozaj veľa netreba. Naše produkty v jednoduchom a čistom dizajne sa skvele hodia do akejkoľvek kúpeľne a zároveň obsahujú všetko čo Vám potrebujete ku kráse a aby ste sa citíli ako znovuzrodení. Okúpte Vaše telo aj zmysly v jedinečných produktoch značky Mio Valentino a vsaďte tak na absolútny základ starostlivosti o pleť a telo, ktorým by mala disponovať každá kúpeľňa. Každý produkt obsahuje množstvo aktívnych látok, ktoré poskytujú Vašej pokožke komplexnú starostlivosť. Preferujeme produkty, ktoré majú viac než jeden účel. So sprchovým gélom Identity sa umyje celá rodina, keďže vôňa je unisex. Spevňujúce telové mlieko Identity pôsobí aj na strie, celulitídu a zároveň upokojuje pokožku po opalovaní. Benefitov každého produktu by sme mohli vymenovať hneď niekoľko. Neexperimentujte každý mesiac s komerčnými masovo vyrábanými krémami na tvár. Väčšina žien má prirodzene peknú pleť a stačí ten najkvalitnejší prírodný krém, ktorý si viete dovoliť. Vyššia investícia sa určite vyplatí. Krém na tvár Identity Age Protection je denný aj nočný a zároveň ho môžete používať aj okolo očí. Má liftingový, revitalizačný, hydratačný a antioxidačný účinok vďaka komplexu 4 aktívnych látok v koncentrovanej forme.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz